SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA
Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach

Księga gości

BB19 marzec, 2013

W listopadzie w ramach idei upowszechniania honorowego krwiodawstwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Cz. Miłosza w Gryficach, odbył się cykl czterech spotkań z młodzieżą szkolną (223 uczniów) z Panem Klemensem Robaszkiewiczem- zasłużonym honorowym krwiodawcą, przyjacielem naszej szkoły.
Pan Klemens Robaszkiewicz podziękował społeczności szkolnej, która oddając swoje głosy w konkursie Gryficka Rega przyczyniła się do wyróżnienia jego działalności społecznej, jako propagatora idei czerwonokrzyskiej.

Tematem przewodnim spotkania była XV edycja konkursu p.n. Młodzieżowy Dar Krwi, którego celem jest zwiększenie udziału młodzieży w szeregach honorowych dawców krwi w wieku od 18 do 20 lat. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy w okresie od 22. 11. 2012 r. do 31. 05. 2013 r. dwukrotnie oddać krew lub osocze oraz wypełnić kartę konkursową dostępną w każdej placówce zajmującej się poborem krwi. Każdy uczestnik, który spełni ten warunek weźmie udział

Ula19 marzec, 2013

Radość i dobroć mają to do siebie, że im bardziej je dzielisz pomiędzy innych, tym bardziej je pomnażasz >> Czy mogę do WAS dołączyć:))?

Honcia2 kwiecień, 2013

Potrzeba nam młodej, świeżej krwi! Co prawda wolontariat na chwilę obecną działa sprawnie, ale już niedługo część wolontariuszy opuści szeregi organizacji (ze względu na zakończenie roku maturzystów). W takiej sytuacji liczy się więc każda chętna para rąk do pracy ;)

Justyna i Dominika17 kwiecień, 2013

Witamy serdecznie!Od 7 lat jesteśmy wolontariuszkami i w Technikum również chciałybyśmy kontynuować naszą działalność charytatywną .Przyjemność jaką daje nam pomoc innym jest nie do opisania.Lubimy organizować różne koncerty,zbiórki pieniężne,wyjazdy do schronisk,zbiórki karmy itd.Mamy nadzieje ze nasza przygoda nie skończy się zbyt szybko i będzie owocna .

Justyna i Dominika

Break19 kwiecień, 2013

Fajna stronka

Martyna19 czerwiec, 2013

Witajcie :)mam na imię Martyna ;) Jestem Honorowym Krwiodawca ;) oddaje krew od II klasy Technikum :) Jestem już Absolwentką naszej szkoły :) chciałabym zachęcić wszystkich uczniów naszej szkoły którzy skończyli 18 lat aby oddawali krew :) to nic nie kosztuje :) a każda kropla krwi może pomóc tak wiele chorym ludziom którzy potrzebują pomocy :)a za każde oddanie krwi dostaniecie czekoladę :) możecie również wyrobić sobie darmową legitymację Honorowego Krwiodawcy :)
Gorąco zachęcam :) nie bądźcie obojętni :) każda kropla krwi jest potrzebna :)

Beata Kowalska28 październik, 2013

Drużyno SKW!
Jakie wrażenia po imprezie międzypokoleniowej -Dzień Seniora! Skrobnijcie COŚ!

ANKA19 listopad, 2013

Dzień Seniora był bardzo udanym dniem. INFORMACJA O NIM W AKTUALNOŚCIACH.

Honcia20 grudzień, 2013

jest ktoś chętny do współprowadzenia fanpage'a wolontariatu na Facebooku? Ja jako absolwentka jestem nieco do tyłu, więc przydałaby się osoba, która się lepiej orientuje :) kontakt gg: 28890272, ew. info u p. pedagog

Daga6 czerwiec, 2014

Super strona, na pewno tu wrócę po więcej informacji! Zapraszam także na stronę www.tunia.pl !!!

Andi6 czerwiec, 2014

Serwis warty obejrzenia byle by nie brakło zapału.Pozdrawiam.!!!

parafia6 listopad, 2014

ciekawa księga gości - zapraszam na moją stronę


Dodaj nowy wpis

Kreator stron www - szybka strona internetowa